“RAIBUM” noteikumi

Mājaslapu ar domēniem raibum.lv un raibum.com vada SIA “RAIBUM” (reģ. nr.: 40203010380; juridiskā adrese: Braila iela 5, Rīga, LV-1024, Latvija) - turpmāk tekstā “RAIBUM”. Šie noteikumi attiecas uz visiem produktu pirkumiem, pasūtot tos internetā. Lūgums šos noteikumus izlasīt pirms katra pasūtījuma veikšanas, jo “RAIBUM” patur tiesības mainīt tos.

Produkti

“RAIBUM” piedāvā klientiem personalizētus koferus un ceļošanas aksesuārus. “RAIBUM” apņemas saskaņā ar produktu aprakstu nodrošināt to saņemšanu paredzētajā laikā un apjomā.

Apmaksas iespējas

Norēķināties par “RAIBUM” produktiem ir iespējams divos veidos: 

  1. tiešsaistē ar VISA vai MasterCard karti;
  2. savā internetbankā, manuāli veicot maksājumu, balstoties uz e-pastā saņemto rēķinu.

Piegāde

Klienta pasūtījuma izpilde sākas tikai pēc rēķina apmaksas. Rēķins par apmaksātu tiek uzskatīts brīdī, kad visa pasūtījuma summa ir ieskaitīta “RAIBUM” bankas (AS “Swedbank”) kontā. Kad pasūtījums ir izgatavots, to piegādās “Latvijas Pasts”, kas Lietuvā un Igaunijā sadarbojas ar “Baltic Express” un pārējā Eiropā ar “EMS”. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no pasūtīto produktu daudzuma un piegādes reģiona. Precīzas piegādes izmaksas tiek atspoguļotas “RAIBUM” mājaslapas pasūtījuma noformēšanas (groza) sadaļā. Piegāde tiek klasificēta un ir iespējama šādos reģionos: 

Piegādes reģions Reģionā tiek ietverta Aptuvenais piegādes termiņš (darbadienas)
Rīga Rīga Nākamajā darbadienā
Latvija Pārējā Latvijas teritorija ārpus Rīgas Nākamajā darbadienā
Lietuva, Igaunija Lietuva, Igaunija Nākamajā darbadienā
Eiropas zona 1 Čehija, Dānija, Norvēģija, Polija, Slovēvija, Šveice, Zviedrija 4-5
Eiropas zona 2 Beļģja, Īrija, Nīderlande, Slovākija, Somija, Vācija 4-7
Eiropas zona 3 Austrija, Bulgārija, Francija, Grieķija, Horvātija, Rumānija 3-6
Eiropas zona 4 Itālija, Lielbritānija, Luksemburga, Portugāle, Spānija, Ungārija 4-8

Klientam “RAIBUM” mājaslapas pasūtījuma noformēšanas (groza) sadaļā ir iespēja izvēlēties pasūtījuma izgatavošanas ilgumu. Kad pasūtījums ir izgatavots, tas piegādātājam tiek nodots nākamajā darbadienā, kas tad tiek uzskatīts par atskaites punktu norādītajam aptuvenajam piegādes termiņam.

Kurjers nodrošina preces piegādi uz klienta norādīto piegādes adresi - līdz mājas durvīm. Sūtījuma saņemšanas brīdī klientam ir pienākums kurjeram uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Klients kurjeru nedrīkst aizkavēt ilgāk par 10 min.

Atgriešana 14 dienās

Atteikuma tiesības ir izmantojamas 14 dienu laikā no produkta piegādes dienas. Produkta lietošana tās īpašību un veida noskaidrošanai un pārbaudei veicama tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā klients ir atbildīgs par produkta lietošanu, tās vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos. Produkts ir jāatgriež oriģinālajā iepakojumā, nav pieļaujamas saskatāmas nevērīgas lietošanas pēdas, piemēram, švīkas uz kofera korpusa, skrāpējumi uz kofera ritentiņiem, plīsumi audumā u.t.t. Lai izmantotu atteikuma tiesības, lūgums informēt “RAIBUM”. Atgriešana būs atlīdzināta kā jauns produkts vai nauda. “RAIBUM” 14 dienu laikā no paziņojuma par atteikumu saņemšanas dienas atmaksā klientam visus par pasūtījumu veiktos maksājums, izņemot summu, kas pārsniedz tirgotāja piedāvātās parastās piegādes izmaksas. Atteikuma tiesības nav iespējams izmantot, ja iegādātais ceļojumu koferis ir izgatavots pēc pircēja norādījumiem vai ceļojumu koferi nepārprotami personalizējot.

Garantija

Katram “RAIBUM” produktam ir 2 gadu garantija, kas stājas spēkā ar pirkuma izdarīšanas brīdi. Kofera garantija attiecas tikai uz tā materiāla vai ražošanas defektiem, un tā nodrošina kofera labošanu, nomaiņu vai atlīdzināšanu (saskaņā ar Latvijas republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumu). Garantijas dokuments ir pavadzīme, kas tiek saņemta iegādājoties produktu. Garantija nav spēkā, ja: koferim ir radušies kosmētiski bojājumi (piemēram, skrāpējumi uz materiāla), tas ir cietis kritienā vai lietots neatbilstoši, koferis ir nolietots vai pakļauts ekstrēmām temperatūrām, šķīdinātājiem, sālsūdenim  vai jebkurā citā gadījumā, kas nav materiāla un/vai ražošanas defekts. Garantija nav spēkā arī tādā gadījumā, ja koferim ir veikts neautorizēts remonts vai pašrocīgas modifikācijas. Vēlamies akcentēt, ka garantija neattiecas uz bojājumiem, kas radušies kofera transportēšanas laikā. Par šādiem bojājumiem nekavējoties ir jāziņo attiecīgajam pārvadātājam, piemēram, aviolīnijai, autobusa vai dzelzceļa kompānijai. Šīs kompānijas ir atbildīgas par bojājumiem, kas radušies pārvadāšanas laikā, un tām ir jāatlīdzina radušies zaudējumi. Arī ceļojumu apdrošināšana bieži vien sedz šādus zaudējumus. Ja “RAIBUM” koferim radušies bojājumi šīs garantijas ietvaros, lūgums rakstīt uz info@raibum.lv vai info@raibum.com. Garantijas pieteikuma e-pastā ir jāpievieno bildes ar defektu, pirkuma dokumenta kopija un īss problēmas apraksts.

Privātuma politika

“RAIBUM” apņemas aizsargāt klienta privātumu un drošību. Par personas datiem uzskatāmas ziņas, kuras “RAIBUM” ar klienta piekrišanu iegūst, lai izpildītu līguma noteikumus un sazinātos ar klientu. Iegūtie personas dati var tikt izmantoti, lai informētu par “RAIBUM” jaunumiem, ja klients, veicot pasūtījumu, ir devis akceptu tam. Klients, kurš tomēr nevēlas tikt informēts par “RAIBUM” jaunumiem, jebkurā brīdī var pieprasīt izņemt viņa informāciju no adresātu saraksta. “RAIBUM” veic visus iespējamos drošības pasākumus, lai aizsargātu klienta personas datus. Veicot pasūtījumu “RAIBUM” mājaslapā, visi klienta personiskie dati ir konfidenciāla informācija, izņemot likumdošanā atrunātus gadījumus. Klients ir atbildīgs par savas informācijas patiesumu, kad tiek veikts pasūtījums, kā arī apņemas neveikt darbības, kas ir vērstas pret “RAIBUM” mājaslapas drošību. “RAIBUM” nepārdos, nepirks, nesniegs, nemainīs vai nekādā citā veidā neizpaudīs konta vai darījuma datus vai personisko informāciju par kartes lietotāju, izņemot “Akvaieri”, “Visa / Mastercard” korporācijas vai pēc valsts iestāžu pieprasījuma. Kartes izrakstā maksājumi parādās kā raibum.lv vai raibum.com – atkarībā, caur kuru “RAIBUM” domēnu ir veikts pasūtījums. SSL sertifikāts tiek izmantots gan raibum.lv, gan raibum.com domēnam.

Augšupielādēto bilžu autortiesības

Klients, augšupielādējot bildes "RAIBUM" koferu personalizācijas rīkā, uzņemas pilnu atbildību par to autortiesībām un apliecina, ka viņš ir likumiskais bilžu īpašnieks vai arī ir saņēmis bilžu likumiskā īpašnieka atļauju to izmantošanai.

Noslēgums

Veicot pasūtījumu no “RAIBUM”, klients apliecina, ka šie noteikumi ir saprotami un apņems tos ievērot, kā arī sekot līdzi izmaiņām tajos. Visu ar “RAIBUM” noteikumiem saistīto jautājumu un problēmu risināšanai lūgums sazināties, rakstot uz info@raibum.lv vai info@raibum.com - mēs atbildēsim 3 darbadienu laikā.